Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Locket Lock Screen - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Locket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2014
Rozmiar: 7.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Locket Lock Screen - Mobile

Locket Lock Screen to jedyna w swoim rodzaju, rewolucyjna aplikacja, która w prosty sposób pomoże w pełni spersonalizować nasz ekran blokowania. Dzięki Locket Lock Screen już na zawsze pozbędziemy się nudnej grafiki na rzecz najbardziej interesujących nas informacji, ciekawych obrazów, czy ulubionych zdjęć. Za każdym razem, kiedy wyjmiesz telefon z kieszeni i dotkniesz ekran, ujrzysz tam to, co wcześniej zostało zaprogramowane.

Do wyboru mamy między innymi:

- możliwość ustawienia ulubionej galerii ze zdjęciami,
- wybór najświeższych informacji spośród kilku kategorii: Newsy, Technologia, Sport, Styl, Muzyka, Celebryci, Biznes, TV i film, Zdrowie i uroda, Jedzenie, Podróże oraz Sztuka i design.
Całość jest niezwykle intuicyjna, więc nawet pomimo braku menu w języku polskim nikt nie powinien mieć problemów z obsługą. Locket Lock Screen nie zajmuje przy tym wiele miejsca w pamięci urządzenia przez co nie spowalnia jego pracy. Warto jednak dodać, że aplikacja jest w wersji Beta (faza rozwojowa) i na niektórych smartfonach lub tabletach może nie działać prawidłowo.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • Telewizja Tu i Tam

  Dzięki aplikacji Telewizja Tu i Tam mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • AutoRadar

  AutoRadar to niezwykle sprytna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna, która przypadnie do gustu przede wszystkim kierowcom. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Locket Lock Screen - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ