Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Speed Test 1.8 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: moniusoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 99

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Internet Speed Test 1.8 - Mobile

internetspeed2Smartfony najnowszej generacji bardzo często służą użytkownikom nie tylko do najprostszych rzeczy związanych z komunikacją (dzwonienie, wysyłanie wiadomość SMS, czy MMS). To także urządzenia, które bardzo często zastępują komputery przenośne i umożliwiają szybki dostęp do Internetu. Jeśli często przeglądasz strony WWW lub korzystasz z aplikacji wymagających połączenia z siecią (niezależnie czy to poprzez pakiety danych oferowane przez operatora czy sieć WiFi) to z pewnością przyda Ci się darmowy program o nazwie Internet Speed Test.

Dzięki niemu w niezwykle szybki i prosty sposób sprawdzisz szybkość połączenia internetowego. Proste w obsłudze menu oraz przejrzysty panel (szybkość przesyłu danych pokazana jest zarówno na wskaźniku cyfrowym, jak i graficznym) są dodatkowym atutem aplikacji. Całość ponadto dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu (zaledwie 107 KB).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • AutoRadar

  AutoRadar to niezwykle sprytna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna, która przypadnie do gustu przede wszystkim kierowcom. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy.

 • GoPro App

  Kamerki sportowe GoPro cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego - są niezwykle wytrzymałe, poręczne, a do tego mogą pochwalić się świetną jakości nagrania. Ich producent postanowił także stworzyć specjalną aplikację mobilną GoPro App, które rozszerzy funkcjonalność kamery i ułatwi jej obsługę.

 • Poziomica

  Poziomica to prosta w obsłudze aplikacja, która w 100% zastąpi w domowym użytku narzędzie o tej samej nazwie. Nieodzowna jeśli chcesz prosto powiesić obraz lub wykonać proste naprawy.

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Flashlight HD LED

  Jednym z najlepszych, darmowych programów typu latarka bez wątpienia jest Flashlight HD LED. Warto wspomnieć, że nie zużywa on wiele energii w czasie pracy i co ważne, pozbawiony jest dokuczliwych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Speed Test 1.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ