Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InstaFishEye dla Instagram 2.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Wise Shark Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InstaFishEye dla Instagram 2.0 - Mobile

instafish1Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji służących do robienia ciekawych, często artystycznych zdjęć. Wystarczy kilka kliknięć, by nasza fotografia stała się czymś więcej niż tylko kolejny zdjęciem, o którym szybko zapomnimy. Dzięki dodatkowi InstaFishEye możemy uzyskać kilka nowych, niezwykle ciekawych efektów, które wcześniej dostępne były wyłącznie dla posiadaczy drogich aparatów fotograficznych ze specjalistycznymi obiektywami.

Tzw. rybie oko często wykorzystywane jest do robienia zdjęć szerokokątnych w niewielkich pomieszczeniach. Program emuluje obiektyw, który daje możliwość robienia zdjęć do 170 stopni. Łącznie do dyspozycji dostaniemy 4 rodzaje filtrów fisheye oraz dziesiątki nowych efektów. Aby InstaFishEye działało poprawnie upewnij się, że w pamięci Twojego smartfonu jest już zainstalowany Instagram.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • DVB-T Finder

  DVB-T Finder to przydatna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi namierzyć sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, znaleźć najbliższy nadajnik i pomóc w odpowiednim ustawieniu anteny.

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.

 • Torque Lite (OBD2 & Car)

  W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi.

 • AutoRadar

  AutoRadar to niezwykle sprytna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna, która przypadnie do gustu przede wszystkim kierowcom. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy.

 • HD Camera Ultra

  Aparaty fotograficzne w smartfonach z systemem Android są coraz lepsze, mogą pochwalić się coraz większą ilością megapikseli oraz dokładniejszym autofocusem. Niemniej jednak fabryczne oprogramowanie do robienia zdjęć często ogranicza możliwości sprzętowe wbudowanych aparatów. Jest na to rozwiązanie. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację o nazwie HD Camera Ultra.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InstaFishEye dla Instagram 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ