Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HD Camera Ultra - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Jess Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 86

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HD Camera Ultra - Mobile

Aparaty fotograficzne w smartfonach z systemem Android są coraz lepsze, mogą pochwalić się coraz większą ilością megapikseli oraz dokładniejszym autofocusem. Niemniej jednak fabryczne oprogramowanie do robienia zdjęć często ogranicza możliwości sprzętowe wbudowanych aparatów. Jest na to rozwiązanie. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację o nazwie HD Camera Ultra. Ta całkowicie odmieni sposób robienia zdjęć naszym smartfonem, zmieniając go w profesjonalny aparat fotograficzny.

Do jej podstawowych funkcji należą między innymi:

- zoom optyczny oraz cyfrowy,
- szybkie wykonywanie zdjęć za pośrednictwem dłuższego przytrzymania palca na powierzchni ekranu (w obojętnie którym miejscu),
- trzy tryby autofocusa (Auto, Infinity oraz Macro),
- możliwość ustawiania balansu bieli (Auto,Incadecent,Daylight oraz kilka innych),
- możliwość ustawienia ekspozycji,
- wiele efektów i filtrów do wyboru,
- możliwość wyłączenia dźwięku migawki,
Całość jest dodatkowo opatrzona w niezwykle proste i intuicyjne w użyciu menu, które nie sprawi problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Narzędzia

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • Update Agent

  Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.

 • Application Hider

  Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider.

 • 7Zipper

  7Zipper to połączenie programu do kompresji i rozpakowywania plików oraz zaawansowanego menadżera. Obsługa wielu formatów, wbudowana funkcja edycji zdjęć, możliwość zarządzania systemem plików to tylko niektóre z licznych funkcji tego darmowego programu.

 • Photo Editor

  Photo Editor to kolejna już na rynku, darmowa aplikacja mobilna, która umożliwi obróbkę zdjęć bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HD Camera Ultra - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ