Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gsm Signal Monitor 1.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Mobile Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gsm Signal Monitor 1.0 - Mobile

gsmsygnalmonitor1Problemy z zasięgiem? Czasem zdarza się, że jesteśmy w miejscu, gdzie ciężko o dobry zasięg sieci naszego operatora. Przekłada się to na kiepską jakość rozmów, czy niemożność wysłania wiadomości SMS/MMS. Aplikacja Gsm Signal Monitor pomoże nam uniknąć tego typu sytuacji.

 Dzięki niej w łatwy sposób znajdziemy miejsce, gdzie sygnał sieci będzie najmocniejszy i pozwoli nam na bezproblemowe przeprowadzenie rozmowy, czy wysłanie wiadomości. Często dosłownie kilka decybeli robi ogromną różnicę jeśli chodzi o jakość połączenia. Gsm Signal Monitor poinformuje nas dokładnie o mocy sygnału i podpowie, kiedy nasze połączenie będzie na tyle stabilne, by móc bezproblemowo dzwonić. Proste w obsłudze menu, pomimo braku języka polskiego, nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Warto wspomnieć, że proponowana aplikacja zajmuje niewiele miejsca w pamięci telefonu i nie obciąża procesora. Warto ją zainstalować przed planowaną wyprawą wakacyjną lub wycieczką w nieznane.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Kto dzwoni? Czyj to numer? PL

  Kto dzwoni? Czyj to numer? PL to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android, która pomoże nam w ustaleniu danych naszego rozmówcy.

 • AppMgr III (App 2 SD)

  AppMgr III poprzednio znany jako App 2 SD to niezwykle popularna, darmowa aplikacja która usprawni zarządzanie plikami i aplikacjami zapisanymi w pamięci wewnętrznej lub na karcie pamięci microSD.

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • Darmowe SMSy PL - Bramka SMS

  Darmowe SMSy PL - Bramka SMS to niezwielka aplikacja, która pozwoli wysyłać uzytkownikowi SMS'y do wszystkich sieci w Polsce zupełnie za darmo!

 • Avast Battery Saver

  Obecnie baterie w nowoczesnych smartfonach i tabletach z systemem Android wytrzymują, w zależności od intensywności użytkowania, od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Wynik ten niestety nie jest zadowalający dla większości użytkowników. Niemniej jednak jest sposób na to, aby wydłużyć żywotność akumulatorów. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację Avast Battery Saver.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gsm Signal Monitor 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ