Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPS Test - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Chartcross Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 111

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GPS Test - Mobile

Smartfony oraz duża część tabletów z systemem operacyjnym Android wyposażona jest w odbiorniki GPS. Te, dzięki odpowiednim aplikacjom umożliwiają korzystanie z dokładnych nawigacji satelitarnych, przydatnych podczas wypraw w nieznane miejsca. Aby móc sprawdzić poprawność działania wbudowanego odbiornika GPS należy pobrać bezpłatną aplikację o nazwie GPS Test. Dzięki niej uzyskamy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących poprawności działania, siły sygnału oraz lokalizacji. Całość oparta jest na działaniu satelitów systemu GLONASS.

Do podstawowych funkcjonalności GPS Test należą:

- sprawdzanie siły sygnału dla każdej z dostępnych satelitów,
- skala precyzyjności podawania pozycji,
- aktualna prędkość użytkownika,
- aktualna pozycja użytkownika,
- aktualny czas podawany dla konkretnej strefy.
Warto dodać, że GPS Test pomimo braku polskiego menu jest niezwykle prosty w obsłudze. Co więcej, program zajmuje zaledwie 0.3 MB w pamięci smartfona i nie spowalnia pracy systemu operacyjnego.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.

 • android-vnc-viewer

  Android-vnc-viewer - program na platformy mobilne z systemem Android, który umożliwia zdalne sterowanie naszym domowym komputerem PC za pomocą smartfonu lub tabletu. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • SMS Recovery

  SMS Recovery to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w odzyskaniu skasowanych wiadomości SMS, kontaktów oraz wiadomości e-mail.

 • Darmowe SMSy PL - Bramka SMS

  Darmowe SMSy PL - Bramka SMS to niezwielka aplikacja, która pozwoli wysyłać uzytkownikowi SMS'y do wszystkich sieci w Polsce zupełnie za darmo!

 • Easy Unrar, Unzip & Zip

  Easy Unrar, Unzip & Zip to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala użytkownikom urządzeń z systemem Android na rozpakowywanie i pakowanie plików RAR i ZIP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPS Test - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ