Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoPro App - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: GoPro
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 69

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GoPro App - Mobile

Kamerki sportowe GoPro cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego - są niezwykle wytrzymałe, poręczne, a do tego mogą pochwalić się świetną jakości nagrania. Ich producent postanowił także stworzyć specjalną aplikację mobilną GoPro App, które rozszerzy funkcjonalność kamery i ułatwi jej obsługę. Aplikacja ta pozwoli między innymi na zdalne sterowanie kamerą GoPro poprzez smartfon lub tablet z systemem Android. Dzięki tej funkcji przejmiemy zdalnie pełną kontrolę nad urządzeniem (robienie zdjęć, nagrywanie, stopowanie, dostęp do ustawień, itd).

Ponadto całość umożliwi proste i szybkie przesyłanie zrobionych zdjęć i filmów bezpośrednio do albumu GoPro, Instagrama, Facebooka oraz na YouTube. Nie zabrakło tutaj także funkcji odpowiedzialnej za zdalne aktualizowanie oprogramowania kamery, zmianę hasła dla WiFi urządzenia oraz możliwość bezpośredniego podglądu znajdujących się w pamięci kamery materiałów multimedialnych. GoPro App to doskonałe uzupełnienie kamery, które dodatkowo rozszerzy jej funkcjonalność.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Narzędzia

 • Telewizja Tu i Tam

  Dzięki aplikacji Telewizja Tu i Tam mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu.

 • QuickPic

  QuickPic to prosta w obsłudze, oferująca dużą ilość funkcji przeglądarka graficzna dla systemu Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • GPS Test

  Dzięki GPS Test uzyskamy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących poprawności działania, siły sygnału oraz lokalizacji.

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • 7Zipper

  7Zipper to połączenie programu do kompresji i rozpakowywania plików oraz zaawansowanego menadżera. Obsługa wielu formatów, wbudowana funkcja edycji zdjęć, możliwość zarządzania systemem plików to tylko niektóre z licznych funkcji tego darmowego programu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoPro App - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ