Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Earth - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Earth - Mobile

ge1Cały świat w zasięgu reki? Tak! Dzięki mobilnej wersji niezwykle popularnej aplikacji Google Earth, która oferuje niemal takie same funkcje, jak jej "dorosła" odmiana.

Google Earth to cała kula ziemska w kieszeni, która w każdej chwili zabierze nas w najodleglejsze zakątki świata poprzez ekran naszego smartfona. Bez wychodzenia z domu możemy obejrzeć okolicę, gdzie dorastaliśmy lub w mgnieniu oka zrobić sobie wycieczkę ulicami Nowego Jorku. Warto dodać, że wraz z Google Earth do dyspozycji dostajemy zintegrowany moduł Street View.

Przeglądanie całych miast, ulic, dzielnic lub interesujących nas miejsc jeszcze nigdy nie było tak proste. Opcja "tour guide" pozwoli nam dodatkowo odkrywać ciekawe lokacje, o których wcześniej nie wiedzieliśmy.

Google Earth dla Androida to miedzy innymi:
- pełen widok 3D największych miast (Sam Francisco, Boston, Rzym, Nowy Jork i inne),
- prosty system sterowania za pomocą ekranu dotykowego (obsługa multidotyku),
- dokładny opis POI,
- funkcja "tour guida" - wirtualny przewodnik,
- zintegrowany moduł Google Maps Street View.

Google Earth to niezwykle przydatne narzędzie służące tak do pracy, jak i umilania wolnych chwil.

Podobne Narzędzia

 • Avast Battery Saver

  Obecnie baterie w nowoczesnych smartfonach i tabletach z systemem Android wytrzymują, w zależności od intensywności użytkowania, od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Wynik ten niestety nie jest zadowalający dla większości użytkowników. Niemniej jednak jest sposób na to, aby wydłużyć żywotność akumulatorów. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację Avast Battery Saver.

 • Skype

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy.

 • DVB-T Finder

  DVB-T Finder to przydatna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi namierzyć sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, znaleźć najbliższy nadajnik i pomóc w odpowiednim ustawieniu anteny.

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • Easy Unrar, Unzip & Zip

  Easy Unrar, Unzip & Zip to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala użytkownikom urządzeń z systemem Android na rozpakowywanie i pakowanie plików RAR i ZIP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Earth - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ