Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Drive 1.2 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Google Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 92

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Google Drive 1.2 - Mobile

googledrive1Google Drive to tzw. dysk w chmurze, do którego możemy mieć dostęp z każdego miejsca na świecie. Jedyne, co nam będzie potrzebne to połączenie z Internetem. Teraz Google Drive jest także dostępny jako niewielka aplikacja dla smartfonów oraz tabletów z systemem Android.

Na dysku użytkownicy mogą przechowywać zarówno multimedia, jak i najważniejsze dokumenty. Prezentowana aplikacja umożliwia między innymi:
- bezpośredni transfer plików na dysk z urządzenia mobilnego,
- możliwość udostępniania plików zapisanym kontaktom,
- zarządzanie bazą plików,
- możliwość otrzymywania plików od innych użytkowników,
- zintegrowanie z arkuszami dokumentów Google,
- możliwość korzystania z zapisanych plików w trybie offline,
- wyświetlanie plików PDF oraz dokumentów MS Office,
- drukowanie plików bezpośrednio z dysku Google Drive za pomocą usługi Google Cloud Print.

Ponadto posiadacze urządzeń z systemem Android 3.0 lub wyższym mogą cieszyć się poprawioną jakością wyświetlania obrazu na większych monitorach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.

Podobne Narzędzia

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • AppMgr III (App 2 SD)

  AppMgr III poprzednio znany jako App 2 SD to niezwykle popularna, darmowa aplikacja która usprawni zarządzanie plikami i aplikacjami zapisanymi w pamięci wewnętrznej lub na karcie pamięci microSD.

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • App2SD

  App2SD to niezwykle prosta w obsłudze, darmowa aplikacja, która umożliwia przenoszenie aplikacji z pamięci telefonu na kartę SD.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Drive 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ