Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flashlight HD LED - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: smallte.ch
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 132

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flashlight HD LED - Mobile

Latarka to niezwykle przydatne narzędzie. Często może okazać się pomocna w najmniej spodziewanym momencie. Niestety większość dostępnych na rynku latarek jest nieporęczna i nie mieści się w kieszeni. Obecnie smartfony z systemem Android zastępują nam wiele urządzeń - telefon, aparat, często nawet komputer, a dzięki odpowiednim aplikacjom także latarkę! Jednym z najlepszych, darmowych programów tego typu bez wątpienia jest Flashlight HD LED. Warto wspomnieć, że nie zużywa on wiele energii w czasie pracy i co ważne, pozbawiony jest dokuczliwych reklam. Poza funkcją standardowej latarki, aplikacja może pochwalić się także kilkoma dodatkowymi opcjami:
- możliwość włączenia latarki jednym kliknięciem,
- opcja pozwalająca na włączenie ekranu i ustawienie dowolnego koloru świecenia,
- widoczny wskaźnik baterii w czasie funkcjonowania aplikacji.
Flashlight HD LED nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia, więc z powodzeniem sprawdzi się także w nieco starszych smartfona, które wyposażone są w doświetlającą diodę LED.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Play24

  Play24 to mobilna aplikacja dla Androida stworzona z myślą o klientach sieci Play. Możemy w niej sprawdzić wszystkie dane dotyczące naszego konta w Play (rachunki, faktury, informacje o abonamencie i usługach).

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.

 • Pilot do telewizora

  Pilot do telewizora to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, apka ta może w zupełności zastąpić nawet kilka pilotów, które posiadamy w domu do obsługi różnych urządzeń multimedialnych.

 • 7Zipper

  7Zipper to połączenie programu do kompresji i rozpakowywania plików oraz zaawansowanego menadżera. Obsługa wielu formatów, wbudowana funkcja edycji zdjęć, możliwość zarządzania systemem plików to tylko niektóre z licznych funkcji tego darmowego programu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flashlight HD LED - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ