Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

File Explorer 3.1 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: fanny.ni
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 300

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis File Explorer 3.1 - Mobile

File Explorer, jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją służącą do przeglądania plików. Ta niezwykle prosta w użyciu i jednocześnie przydatna aplikacja mobilna dla systemu Android pomoże nam zorganizować system plików w telefonie i na karcie SD. To jednak nie jedyna jej zaleta.

File Explorer może także:
- kopiować i przenosić pliki i katalogi z karty SD do pamięci telefonu oraz odwrotnie,
- tworzyć foldery, wycinać, zmieniać nazwy plików oraz katalogów,
- wyszukiwać interesujące nas pliki i katalogi,
- uruchamiać aplikacje,
- sortować pliki po nazwie, rozmiarze, czasie modyfikacji.
Prezentowana aplikacja została stworzona tak, że jej obsługa nie sprawi problemów zarówno posiadaczom smartfonów z niewielkimi ekranami, jak i znacznie większych tabletów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Clean Master

  Clean Master to aplikacja typu all in one. Dzieki niej w szybki sposób pozbędziesz się niechcianych komponentów ze smartfona z Androidem oraz łatwo zorganizujesz wszystkie zapisane pliki.

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.

 • Mute.

  Dzięki aplikacji Mute. wyciszycie telefon za pomocą jednego tylko kliknięcia!

 • Call Blocker Free - Blacklist

  Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami.

 • Contacts+

  Contacts+ to sprytna aplikacja, która pomoże uporządkować w jednym miejscu nasze kontakty z książki telefonicznej i wielu serwisów społecznościowych. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: File Explorer 3.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ