Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Installer - Install apk - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: NFOLIFE LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 216

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Easy Installer - Install apk - Mobile

Google Android jest obecnie obok iOS najpopularniejszym systemem operacyjnym wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Wiąże się to przede wszystkim z przyjaznym interfejsem oraz ogromną ilością aplikacji (także tych darmowych). Jeśli uda nam się zdobyć interesujący nas program czy grę w postaci pliku *.apk to różnego rodzaju zabezpieczenia często nie pozwolą nam go zainstalować.

Wystarczy jednak pobrać Easy Installer - Install apk i problem znika. Dzięki tej prostej aplikacji mamy możliwość instalowania oprogramowania z rozszerzeniem *.apk (wszystkie dedykowane gry i aplikacje dla systemu Android) bezpośrednio z karty pamięci SD. Ponadto Easy Installer - Install apk posiada wbudowaną wyszukiwarkę aplikacji, możliwość ustawiania filtrów, wysyłania aplikacji mailem oraz wyszukiwania aplikacji bezpośrednio w sklepie Google Play.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji zależnej od urządzenia.

Podobne Narzędzia

 • Disco Flashlight

  Disco Flashlight - nietypowa wśród androidowych latarek aplikacja, która może pochwalić się kilkoma dość oryginalnymi funkcjami.

 • QuickPic

  QuickPic to prosta w obsłudze, oferująca dużą ilość funkcji przeglądarka graficzna dla systemu Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Cool Reader

  Cool Reader to aplikacja, która zmienia nasz smartfon lub tablet w profesjonalny czytnik e-booków. Program jest darmowy i może pochwalić się szeregiem przydatnych opcji oraz dużą kompatybilnością.

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.

 • Poziomica

  Poziomica to prosta w obsłudze aplikacja, która w 100% zastąpi w domowym użytku narzędzie o tej samej nazwie. Nieodzowna jeśli chcesz prosto powiesić obraz lub wykonać proste naprawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Installer - Install apk - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ