Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Unrar, Unzip & Zip 2.5 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: RbigSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 54

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Easy Unrar, Unzip & Zip 2.5 - Mobile

easyunrar1Często zdarza się tak, ze pobrane ze skrzynki e-mail załącznik spakowany został ZIP'em lub RAR'em. Mając do niego dostęp wyłącznie poprzez urządzenie mobilne z systemem Android, możemy mieć problem z otwarciem. Tutaj z pomocą przychodzi niezwykle przydatna aplikacja o nazwie Easy Unrar, Unzip & Zip. Jej twórcy, studio RbigSoft zadbało o to, by użytkownicy, nawet ci mniej doświadczenie nie mieli problemu z obsługą i nawigowaniem poprzez menu.

Aplikacja umożliwia szybkie rozpakowanie i pakowanie plików do formatu ZIP oraz RAR. Dodatkowo w wersji Premium mamy możliwość dzielenia dużych plików na kilka równych Zip'ów lub RAR'ów oraz zabezpieczenie ich poprzez szyfrowanie AES. Ponadto aplikacja umożliwia nawigowanie poprzez spakowane katalogi bez konieczności ich rozpakowywania. Poniżej znajdziecie średnie czasy rozpakowywania pliku 710MB:
- dla Samsung Galaxy Tab: 2min 26sek,
- dla Samsung Galaxy S: 2min 42sek.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub wyższej.

Podobne Narzędzia

 • DVB-T Finder

  DVB-T Finder to przydatna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi namierzyć sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, znaleźć najbliższy nadajnik i pomóc w odpowiednim ustawieniu anteny.

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Cool Reader

  Cool Reader to aplikacja, która zmienia nasz smartfon lub tablet w profesjonalny czytnik e-booków. Program jest darmowy i może pochwalić się szeregiem przydatnych opcji oraz dużą kompatybilnością.

 • Smart Launcher

  Smart Launcher to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja, dzięki której za pomocą zaledwie kilku kliknięć uruchomisz każdy zainstalowany w swoim smartfonie lub tablecie program.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Unrar, Unzip & Zip 2.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ