Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVB-T Finder 1.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Maciej Grzegorczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 656

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVB-T Finder 1.3 - Mobile

dvbt1Od początku roku 2013 na terenie całej Polski zaczęto wprowadzać cyfrową telewizję naziemną DVB-T. W związku z tym nadajniki telewizji analogowej są sukcesywnie wyłączane. Jeśli na bieżąco chcielibyśmy mieć wgląd w to, jakie tereny objęte są już sygnałem cyfrowym, wystarczy że zainstalujemy darmową aplikację mobilną DVB-T Finder.

Ta dzięki połączeniu z nadajnikiem GPS lub po podaniu konkretnego adresu, natychmiastowo wyszukuje najbliższe nadajniki DVB-T. Dodatkowo mamy możliwość wyświetlenia dokładnej mapy oraz wykresów zasięgu w zależności od wysokości terenu i umieszczenia anteny. Prezentowana aplikacja doskonale nadaje się do ustalenia pozycji, w której powinniśmy umieścić antenę w celu uzyskania jak najlepszego sygnału telewizyjnego.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Gsm Signal Monitor

  GSM Signal Monitor to sprytna i prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w odnalezieniu zasięgu sieci komórkowej. Przydatna w miejscach, gdzie często gubimy sygnał.

 • Torque Lite (OBD2 & Car)

  W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi.

 • Clean Master

  Clean Master to aplikacja typu all in one. Dzieki niej w szybki sposób pozbędziesz się niechcianych komponentów ze smartfona z Androidem oraz łatwo zorganizujesz wszystkie zapisane pliki.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • Telewizja Tu i Tam

  Dzięki aplikacji Telewizja Tu i Tam mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVB-T Finder 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ