Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darmowe SMSy PL - Bramka SMS - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Ready Square
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 372

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Darmowe SMSy PL - Bramka SMS - Mobile

Darmowe wiadomość SMS z Twojego smartfona? Tak, teraz to możliwe. Wszystko dzięki aplikacji o nazwie Darmowe SMSy PL - Bramka SMS. Dzięki temu niewielkiemu programowi użytkownik jest w stanie wysyłać krótkie wiadomości tekstowe SMS do wszystkich operatorów polskich sieci komórkowych zupełnie za darmo.

SMS1Jak to działa? Aplikacja łączy się z darmowymi bramkami SMS i to właśnie przez nie wiadomości wysyłane są do odbiorcy - proste i skuteczne! Warto dodać, że Darmowe SMSy PL - Bramka SMS sama rozpoznaje sieć odbiorcy wiadomości, więc użytkownik nie musi wybierać spośród różnych dostępnych bramek. Wiadomość wpisywana jest zawsze w jedno i to samo okno. Całą resztę wykonuje za nas aplikacja.

Twórcy programu obiecują także:
- obsługę polskich znaków,
- gwarancję natychmiastowego wysłania nadanej wiadomości,
- działanie także w tabletach bez modułu GSM (karta SIM nie jest wymagana),

Na koniec ważna uwaga - wiadomości SMS wysyłane są poprzez specjalną bramkę, więc odbiorca nie dostanie ich bezpośrednio z Twojego numeru. Aplikacja wymaga także instalacji programu Adobe AIR.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 i wyższej.

Podobne Narzędzia

 • Speedometer PRO

  Speedometer PRO to prosta w obsłudze aplikacja, która z niezwykłą precyzją pozwoli zmierzyć prędkość pojazdu. Dodatkowo pozwala zmienić szybę naszego auta w nowoczesny wyświetlacz typu HUD.

 • Update Agent

  Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.

 • android-vnc-viewer

  Android-vnc-viewer - program na platformy mobilne z systemem Android, który umożliwia zdalne sterowanie naszym domowym komputerem PC za pomocą smartfonu lub tabletu. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • AutoRadar

  AutoRadar to niezwykle sprytna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna, która przypadnie do gustu przede wszystkim kierowcom. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Darmowe SMSy PL - Bramka SMS - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ