Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Reader 3.1 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Vadim Lopatin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 92

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cool Reader 3.1 - Mobile

coolreader1W dobie smartfonów, tabletów i niewielkich komputerów przenośnych czytanie książek nie poszło w odstawkę! Wręcz przeciwnie - teraz, dzięki najnowszej technologii coraz częściej korzystamy z tzw. e-booków, czyli elektronicznych wersji tradycyjnych książek.

Do ich obsługi potrzebujemy urządzenia o nazwie e-book reader lub specjalnej aplikacji zainstalowanej w pamięci naszego smartfonu lub tabletu. Jednym z najpopularniejszych i najlepszych tego typu programów bez wątpienia jest Cool Reader. Jego podstawowe funkcjonalności to:
- obsługa plików typu: fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi (niezabezpieczony DRM), pml,
- obsługa zakładek spisu treści oraz wyszukiwarka tekstu,
- widok strony: przewijany ciągły lub tradycyjny,
- możliwość eksportowania zakładek do pliku txt,
- obsługa katalogów sieciowych,
- możliwość korzystania ze sklepów sieciowych LitRes,
- szerokie możliwości konfiguracyjne (czcionka, jasność ekranu, kolorystyka, itd.).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Application Hider

  Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider.

 • SMS Recovery

  SMS Recovery to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w odzyskaniu skasowanych wiadomości SMS, kontaktów oraz wiadomości e-mail.

 • Update Agent

  Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.

 • Clean Master

  Clean Master to aplikacja typu all in one. Dzieki niej w szybki sposób pozbędziesz się niechcianych komponentów ze smartfona z Androidem oraz łatwo zorganizujesz wszystkie zapisane pliki.

 • App Lock

  App Lock dla systemu Android to sprytna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na zablokowanie wybranych aplikacji oraz funkcji telefonu/tabletu tak, by osoby trzecie nie miały do nich dostępu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cool Reader 3.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ