Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Contacts+ 3.1 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Contacts Plus team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 80

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Contacts+ 3.1 - Mobile

cplus1Contacts+ to niezwykle przydatna aplikacja, która zaprowadzi porządek w kontaktach w Twoim smartfonie. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość połączenia ze sobą w jednej książce kontaktów informacji o znajomych z serwisów Facebook, Twitter, LinkedIn, Forsquare oraz rzecz jasna z książki telefonicznej.

Contacts+ współpracuje ze wszystkimi urządzeniami z systemem operacyjnym Android w wersji 2.1 lub nowszej (zarówno smartfony, jak i tablety). Dzięki tej aplikacji możemy także przesyłać darmowe wiadomości tekstowe do znajomych, których mamy w książce! Wystarczy, że osoba, do której chcemy napisać również zainstaluje Contacts+ i posiada aktywny pakiet danych.

Prezentowany program to między innymi:
- darmowe SMSy do znajomych,
- wyświetlanie historii wiadomości w profilach kontaktów,
- integracja z serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter, LinkedIn, Forsquare),
- Nawigacja do adresu kontaktu prosto z jego profilu,
- szybkie wybieranie interesującego nas kontaktu.

Podobne Narzędzia

 • Smart Launcher

  Smart Launcher to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja, dzięki której za pomocą zaledwie kilku kliknięć uruchomisz każdy zainstalowany w swoim smartfonie lub tablecie program.

 • Bateria HD

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • AppMgr III (App 2 SD)

  AppMgr III poprzednio znany jako App 2 SD to niezwykle popularna, darmowa aplikacja która usprawni zarządzanie plikami i aplikacjami zapisanymi w pamięci wewnętrznej lub na karcie pamięci microSD.

 • SMS Recovery

  SMS Recovery to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w odzyskaniu skasowanych wiadomości SMS, kontaktów oraz wiadomości e-mail.

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Contacts+ 3.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ