Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clean Master - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Ksmobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.05.2013
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 227

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Clean Master - Mobile

cm1Posiadasz tablet lub smartfon z Androidem? Jeśli tak, to z pewnością przyda Ci się aplikacja Clean Master. Dzięki niej niezwykle łatwo i przede wszystkim szybko wyczyścisz pamięć podręczną, nieużywane pliki, historię wyszukiwania czy resztki po odinstalowanych aplikacjach. Nie zabraknie także funkcji "zabijania" procesów i taksów oraz zwalniania pamięci RAM, by przyspieszyć działanie Twojego urządzenia. Dzięki prezentowanej aplikacji nie tylko przyspieszysz działanie smartfonu i pozbędziesz się niechcianych śmieci, ale także zwiększysz żywotność baterii.

Autorzy Clean Master zaimplementowali obsługę kilku języków, niestety nie ma wśród nich polskiego. Niemniej jednak obsługa poprzez intuicyjny interfejs w języku angielskim nie powinien stanowić dla nikogo problemu.

Poniżej znajdziecie listę podstawowych funkcji tego niezwykle popularnego programu:
1. Kasowanie historii
- czyszczenia pamięci podręcznej cache,
- usuwanie niepotrzebnych plików,
2. Ochrona prywatności
- szybkie usuwanie wybranych wiadomości SMS i MMS,
- usuwanie wybranych połączeń z listy ostatnio wybieranych,
- usuwanie historii wyszukiwania Google,
- usuwanie danych ze schowka.
3. "Zabijanie" procesów oraz tasków oraz zwalnianie pamięci RAM.
4. Manager aplikacji.
5. Możliwość tworzenia backupów.

Powyższa lista pokazuje, że Clean Master może stać się jednym z podstawowych narzędzi, które zainstalujemy w naszym smartfonie. Warto dodać, że program jest całkowicie darmowy.

Podobne Narzędzia

 • Play24

  Play24 to mobilna aplikacja dla Androida stworzona z myślą o klientach sieci Play. Możemy w niej sprawdzić wszystkie dane dotyczące naszego konta w Play (rachunki, faktury, informacje o abonamencie i usługach).

 • Easy Unrar, Unzip & Zip

  Easy Unrar, Unzip & Zip to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala użytkownikom urządzeń z systemem Android na rozpakowywanie i pakowanie plików RAR i ZIP.

 • Clean Master

  Clean Master to aplikacja typu all in one. Dzieki niej w szybki sposób pozbędziesz się niechcianych komponentów ze smartfona z Androidem oraz łatwo zorganizujesz wszystkie zapisane pliki.

 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Poziomica

  Poziomica to prosta w obsłudze aplikacja, która w 100% zastąpi w domowym użytku narzędzie o tej samej nazwie. Nieodzowna jeśli chcesz prosto powiesić obraz lub wykonać proste naprawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clean Master - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ