Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call Recorder 1.6 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Clever Mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 54

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Call Recorder 1.6 - Mobile

callrecorder1Czasem żałujesz, że nie nagrałeś rozmowy telefonicznej, którą właśnie odbyłeś? Zdarzają się takie sytuacje. Tutaj z pomocą przychodzi mobilna aplikacja dla platformy Android o nazwie Call Recorder. Ten niezwykle prosty w obsłudze program pozwoli na nagrywanie i przechowywanie w pamięci smartfonu wybranych rozmów.

Podstawowe funkcjonalności to:
- włączanie/wyłączanie nagrywania,
- nagrywanie wszystkich rozmów,
- odtwarzanie/zatrzymywanie nagranie za pomocą jednego przycisku,
- możliwość szybkiego kasowania nagrań,
- zablokowanie nagrań w celu ochrony przed ich przypadkowym wykasowaniem,
- możliwość dzielenia się nagraniami (opcja ta jednak dostępna jest wyłącznie w płatnej wersji Pro).
Dzięki Call Recorder już nigdy nie będziesz żałował, że nie nagrałeś rozmowy.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Skype

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy.

 • DVB-T Finder

  DVB-T Finder to przydatna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi namierzyć sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, znaleźć najbliższy nadajnik i pomóc w odpowiednim ustawieniu anteny.

 • Avast Battery Saver

  Obecnie baterie w nowoczesnych smartfonach i tabletach z systemem Android wytrzymują, w zależności od intensywności użytkowania, od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Wynik ten niestety nie jest zadowalający dla większości użytkowników. Niemniej jednak jest sposób na to, aby wydłużyć żywotność akumulatorów. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację Avast Battery Saver.

 • Apk Installer

  Niektóre smartfony oraz tablety z systemem Android nie pozwalają na instalowanie gier i aplikacji bezpośrednio na karcie pamięci SD. Tutaj z pomocą przychodzi niewielka apka o nazwie APK Installer.

 • Application Hider

  Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Call Recorder 1.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ