Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call Blocker Free - Blacklist - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: NQ Mobile Security (NYSE:NQ)
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2014
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 91

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Call Blocker Free - Blacklist - Mobile

Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami. Aplikacja blokować będzie tylko te numery, które zostaną przez nas wpisane na tak zwaną czarną listę (blacklist). Możemy również ustalić listę numerów uprzywilejowanych (whitelist). Ciekawą opcją jest również możliwość blokowania połączeń z numerami, które wykonują głuche telefony (1-2 sygnały), tzw. ONE-RING PHONE SCAM.

Całość pozwala na połączenia zarówno z użytkownikami z białej listy, jak również tymi, którzy widnieją w naszej książce kontaktów. Program, pomimo braku menu w języku polskim jest niezwykle prosty w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia. Obecnie menu dostępne jest w językach: angielskim, chińskim, portugalskim oraz hiszpańskim. Call Blocker Free - Blacklist to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą być nękani ofertami różnego rodzaju firm oraz pojedynczymi sygnałami z nieznajomych numerów.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.

 • ROM Manager

  ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem.

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AppLock Theme 7

  AppLock Theme 7 to nowa odsłona popularnej, mobilnej aplikacji zabezpieczającej, która stworzona została specjalnie z myślą o smartfonach oraz tabletach z systemem Android.

 • Contacts+

  Contacts+ to sprytna aplikacja, która pomoże uporządkować w jednym miejscu nasze kontakty z książki telefonicznej i wielu serwisów społecznościowych. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Call Blocker Free - Blacklist - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ