Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bateria HD 1.27 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: smallte.ch
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 148

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bateria HD 1.27 - Mobile

bateriahd1Bateria HD to świetna i jednocześnie prosta aplikacja, która na bieżąco monitoruje pracę baterii zainstalowanej w naszym smartfonie lub tablecie. Jej niezaprzeczalne atuty to wspomniana wcześniej prostota obsługi oraz świetny design.

Poza zwyczajnym wskaźnikiem energii Bateria HD oferuje także informacje na temat tego, jak długo możemy:
- słuchać muzyki,
- oglądać wideo,
- prowadzić rozmowę telefoniczną,
- przeglądać strony internetowe (WiFi, Edge, 3G, 4G),
- pozostać w trybie standby.
- korzystać z latarki LED,
- robić zdjęcia,
- nagrywać wideo.

Warto dodać, że przed pierwszym użyciem aplikacji należy przeprowadzić zaimplementowane testy kalibracyjne, by program mógł jak najdokładniej wskazywać poziom naładowania.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Skype

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy.

 • Google Drive

  Aplikacja Google Drive pomoże w prosty sposób połączyć się użytkownikowi z jego dyskiem Google w każdym miejscu na świecie.

 • SMSoid - Bramka SMS

  W dobie niewielkich, multimedialnych smartfonów problem wysyłania darmowych SMSów został rozwiązany poprzez specjalne aplikacja. Jedną z nich, wartą szczególnej uwagi jest SMSoid - Bramka SMS.

 • App2SD

  App2SD to niezwykle prosta w obsłudze, darmowa aplikacja, która umożliwia przenoszenie aplikacji z pamięci telefonu na kartę SD.

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bateria HD 1.27 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ