Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Barcode Scanner - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: ZXing Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.03.2011
Rozmiar: 496 kB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 1308

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Barcode Scanner - Mobile

Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

Dzięki aplikacji Barcode Scanner możesz także dzielić się kontaktami, aplikacjami poprzez kody QR. Program działa identycznie jak na platformach Symbian w telefonach Nokia. Dzięki kamerze wbudowanej w urządzenie skanujemy kod QR niezależenie czy znajduje się on na ekranie czy na papierze a następnie informacje zapisane w kodzie są wyświetlane na ekranie naszego urządzenia. Aplikacja jest udostępniona całkowicie za darmo. 

Podobne Narzędzia

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • Bateria HD

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • HD Camera Ultra

  Aparaty fotograficzne w smartfonach z systemem Android są coraz lepsze, mogą pochwalić się coraz większą ilością megapikseli oraz dokładniejszym autofocusem. Niemniej jednak fabryczne oprogramowanie do robienia zdjęć często ogranicza możliwości sprzętowe wbudowanych aparatów. Jest na to rozwiązanie. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację o nazwie HD Camera Ultra.

 • Swype

  Swype - oficjalna, w pelni dzialajaca wersja niezwkle popularnej aplikacji sluzacej do szybkiego pisania na klawiaturze dotykowej Twojego smartfonu.

 • Clean Master

  Clean Master od Ksmobile to w pełni darmowa aplikacja dla systemu Android, która przyspieszy działanie Twojego urządzenia i usunie niepotrzebne dane z systemu!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Barcode Scanner - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ