Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast Mobile Security & Antivirus 2.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 198

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avast Mobile Security & Antivirus 2.0 - Mobile

avastmobile1Problem wirusów oraz innego złośliwego oprogramowania dziś nie dotyczy już tylko komputerów z systemem Windows. Najnowsze smartfony z Androidem od jakiegoś czasu zaczęły być atakowane przez mniej lub bardziej groźne wirusy.

W związku z tym kilka firm postanowiło stworzyć oprogramowanie antywirusowe przeznaczone właśnie dla urządzeń mobilnych. Jedną z ciekawszych, darmowych propozycji jest Avast Mobile Security & Antivirus. Według różnego rodzaju rankingów jest on średnio oceniany na 4,7/5 gwiazdek. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę stale rosnące zagrożenie. Ponadto Avast Mobile Security & Antivirus oferuje zdalną nawigację telefonem komórkowym oraz lokalizowanie. Nie zabrakło także ochroną przed malware (z blokadą USSD).

Poniżej znajdziecie pozostałe funkcje programu:
- obsługa wielu języków (kataloński, czeski, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, węgierski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański),
- funkcja SiteCorrect, która automatycznie poprawia błędy w adresach URL,
- Shield Control - ochrona przed niebezpiecznym oprogramowaniem mogącym zawierać się w pobranych aplikacjach, skanowanie sieci oraz wiadomości,
- Interfejs Web - Zapewnia zdalną kontrolę funkcji antywłamaniowych,
- SMS / Filtrowanie połączeń - jak sama nazwa wskazuje, nie pozwala na odbieranie SMS i połączeń od wybranych przez nas kontaktów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.

Podobne Narzędzia

 • Darmowe SMSy PL - Bramka SMS

  Darmowe SMSy PL - Bramka SMS to niezwielka aplikacja, która pozwoli wysyłać uzytkownikowi SMS'y do wszystkich sieci w Polsce zupełnie za darmo!

 • Mute.

  Dzięki aplikacji Mute. wyciszycie telefon za pomocą jednego tylko kliknięcia!

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • Easy Installer - Install apk

  Easy Installer - Install apk to niezwykle pomocna aplikacja, która pomoże nam zainstalować oprogramowanie z rozszerzenie *.apk spoza sklepu Google Play (karta SD, pamięć telefonu).

 • Torque Lite (OBD2 & Car)

  W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast Mobile Security & Antivirus 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ