Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AppMgr III (App 2 SD) - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Sam Lu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AppMgr III (App 2 SD) - Mobile

AppMgr III poprzednio znany jako App 2 SD to niezwykle popularna wśród użytkowników urządzeń z systemem Android, darmowa aplikacja która usprawni zarządzanie plikami i aplikacjami zapisanymi w pamięci wewnętrznej lub na karcie pamięci microSD. Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak usuwanie, kopiowanie, przenoszenie czy zmiana nazwy plików program może pochwalić się szeregiem dodatkowych opcji, których próżno szukać u konkurencji.

Na liście funkcjonalności znajdziemy więc między innymi:

- przenoszenie gier oraz aplikacji z pamięci wewnętrznej na kartę microSD,
- przenoszenie, usuwanie/odinstalowanie wielu aplikacji lub gier jednocześnie,
- ukrywanie wbudowanych (niedających się usunąć) aplikacji oraz gier systemowych,
- dodatkowe wsparcie dla widżetów,
- wbudowana przeglądarka aplikacji, gier oraz książek znajdujących się w serwisie Google Play,
- opcja Drag&Drp,
- niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze menu użytkownika.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Easy Unrar, Unzip & Zip

  Easy Unrar, Unzip & Zip to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala użytkownikom urządzeń z systemem Android na rozpakowywanie i pakowanie plików RAR i ZIP.

 • Total Commander

  Total Commander - jeden z najpopularniejszych na świecie manager plików teraz także w mobilnej wersji dla systemu Android.

 • Speedometer PRO

  Speedometer PRO to prosta w obsłudze aplikacja, która z niezwykłą precyzją pozwoli zmierzyć prędkość pojazdu. Dodatkowo pozwala zmienić szybę naszego auta w nowoczesny wyświetlacz typu HUD.

 • Contacts+

  Contacts+ to sprytna aplikacja, która pomoże uporządkować w jednym miejscu nasze kontakty z książki telefonicznej i wielu serwisów społecznościowych. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AppMgr III (App 2 SD) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ