Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AppLock Theme 7 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: DoMobile Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2014
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AppLock Theme 7 - Mobile

AppLock Theme 7 to nowa odsłona popularnej, mobilnej aplikacji zabezpieczającej, która stworzona została specjalnie z myślą o smartfonach oraz tabletach z systemem Android. Pozwala ona na proste i szybkie zabezpieczenie danych znajdujących się w pamięci naszego urządzenia. Dzięki niej uniemożliwimy dostęp osobom niepowołanym między innymi do wiadomości SMS i MMS, skrzynki pocztowej, aplikacji (Facebook, Instagram, itp), jak również katalogów z multimediami oraz dokumentami.

AppLock Theme 7 może również założyć hasło na zakładkę ustawienia, przez co uniemożliwi ich zmianę bez podania specjalnego kodu. Warto dodać, że aplikacja pomimo wielu dostępnych opcji jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu. Na początku należy ustalić specjalny kod PIN, którym będzie odblokowywać wybrane później opcje oraz lokalizacje. Kod PIN może być wspólnych dla wszystkich zabezpieczeń ale istnieje też możliwość ustawienia osobnych PINów dla każdej zabezpieczonej pozycji.Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Android Sync Manager WiFi

  Przenoś pliki i synchronizuj dane Twojego urządzenia z systemem Android z komputerem PC bez konieczności podłaczania kabli, dzieki aplikacji Android Sync Manager WiFi.

 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • Clean Master

  Clean Master od Ksmobile to w pełni darmowa aplikacja dla systemu Android, która przyspieszy działanie Twojego urządzenia i usunie niepotrzebne dane z systemu!

 • Smart Measure

  Smart Measure to jednak z aplikacji wchodzących w skład pakietu Smart Tools. Dzięki niej bez problemu zmierzymy odległości między obiektami, obliczymy powierzchnię mieszkania lub szerokość danego pomieszczenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AppLock Theme 7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ