Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Application Hider - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: King Kong Lock
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2014
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 87

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Application Hider - Mobile

Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider. Ta bowiem pomoże w ukryciu wszystkich gier i aplikacji, które chcemy zachować wyłącznie dla siebie. Jeżeli nie chcesz, by ktoś poznał Twoje sekrety związane z oprogramowaniem jakie posiadasz w pamięci swojego urządzenia z systemem Android to Application Hider jest doskonałym rozwiązaniem.

Działanie apki jest niezwykle proste - po zainstalowaniu wystarczy wybrać te gry i aplikacje, które mają być niewidoczne i kliknąć OK. Aby w późniejszym czasie uzyskać do nich dostęp, wystarczy ponownie uruchomić Application Hider i wpisać wybrane wcześniej hasło. Pomimo braku polskiego menu całość jest niezwykle prosta w obsłudze, więc nie powinna sprawić problemu nawet początkującym posiadaczom urządzeń z systemem Android. Niewielki rozmiar programu to kolejny atut - program może być instalowany nawet na nieco starszych urządzeniach wyposażonych w niewielką ilość pamięci wewnętrznej.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Pilot do telewizora

  Pilot do telewizora to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, apka ta może w zupełności zastąpić nawet kilka pilotów, które posiadamy w domu do obsługi różnych urządzeń multimedialnych.

 • Easy Installer - Install apk

  Easy Installer - Install apk to niezwykle pomocna aplikacja, która pomoże nam zainstalować oprogramowanie z rozszerzenie *.apk spoza sklepu Google Play (karta SD, pamięć telefonu).

 • Android Sync Manager WiFi

  Przenoś pliki i synchronizuj dane Twojego urządzenia z systemem Android z komputerem PC bez konieczności podłaczania kabli, dzieki aplikacji Android Sync Manager WiFi.

 • Splashtop Personal - Remote PC

  Splashtop Personal to świetne narzędzie, które pozwoli w szybki sposób stworzyć z naszego smartfonu lub tabletu pulpit zdalny, dzięki któremu możemy sterować naszym komputerem PC lub Mac oddalonym nawet o wiele kilometrów.

 • Sunrise Calendar

  Sunrise Calender to aplikacja mobilna od Microsoftu stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Application Hider - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ