Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

App2SD - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: INFOLIFE LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 184

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis App2SD - Mobile

app2sd1Macie problemy z za małą ilością pamięci w telefonie? Aby móc zainstalować nowe gry i aplikacje wystarczy przenieść część posiadanego już oprogramowania na kartę micro SD.

App2SD to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która w kilku krokach pozwoli przenieść użytkownikowi wszystkie zapisane w pamięci telefonu gry i programy na kartę SD.

App2SD współpracuje z każdym urządzeniem z systemem Google Android 2.2 lub wyższym.

Poniżej znajdziecie listę wszystkich dostępnych funkcji:
- App to sd - przenosi gry i aplikacje z pamięci telefonu na zewnętrzną kartę micro SD,
- możliwość przywracania przeniesionego oprogramowania z powrotem do pamięci telefonu,
- czyszczenie pamięci cache aplikacji,
- sortowanie aplikacji według nazwy, daty instalacji lub rozmiaru,
- wskaźnik wolnej przestrzeni pamięci wewnętrznej oraz na karcie SD,
- otwieranie/przełączanie aplikacji,
- wyszukiwanie aplikacji w Google Play.

Podobne Narzędzia

 • QuickPic

  QuickPic to prosta w obsłudze, oferująca dużą ilość funkcji przeglądarka graficzna dla systemu Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Flashlight HD LED

  Jednym z najlepszych, darmowych programów typu latarka bez wątpienia jest Flashlight HD LED. Warto wspomnieć, że nie zużywa on wiele energii w czasie pracy i co ważne, pozbawiony jest dokuczliwych reklam.

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.

 • Apk Installer

  Niektóre smartfony oraz tablety z systemem Android nie pozwalają na instalowanie gier i aplikacji bezpośrednio na karcie pamięci SD. Tutaj z pomocą przychodzi niewielka apka o nazwie APK Installer.

 • Play24

  Play24 to mobilna aplikacja dla Androida stworzona z myślą o klientach sieci Play. Możemy w niej sprawdzić wszystkie dane dotyczące naszego konta w Play (rachunki, faktury, informacje o abonamencie i usługach).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: App2SD - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ