Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

App Lock 1.8 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: DoMobile Lab
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 98

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis App Lock 1.8 - Mobile

Czasem zdarza się tak, że dostęp do naszego smartfonu lub tabletu mają osoby trzecie. Aby uchronić ważne dla nas dane przed dostępem niepowołanych osób należy je odpowiednio zabezpieczyć. Teraz dzięki darmowego programowi o nazwie App Lock będzie to niezwykle proste! Aplikacja pozwala między innymi na ustawienie haseł dla takich opcji jak wiadomości SMS, kontakty, konto Gmail, Galerii multimediów, sklepu Google Play, Facebook'a oraz Ustawień systemowych.

Ponadto proste w obsłudze menu zaoferuje szereg innych opcji. Są to między innymi:
- widżet do szybkiego blokowania / odblokowywania,
- możliwość blokowania połączeń przychodzących / wychodzących,
- blokada sklepu Google Play,
- szybki przełącznik blokady umieszczony na pasku szybkiego uruchamiania,
- możliwość blokowania zainstalowanych przez nas aplikacji (chroni przed ich usunięciem),
- brak możliwości zatrzymania procesu App Lock poprzez programy typu task killer.
Ponadto App Lock zużywa niewiele energii i zajmuje mało miejsca w pamięci telefonu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Android Sync Manager WiFi

  Przenoś pliki i synchronizuj dane Twojego urządzenia z systemem Android z komputerem PC bez konieczności podłaczania kabli, dzieki aplikacji Android Sync Manager WiFi.

 • Google Drive

  Aplikacja Google Drive pomoże w prosty sposób połączyć się użytkownikowi z jego dyskiem Google w każdym miejscu na świecie.

 • Torque Lite (OBD2 & Car)

  W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi.

 • Swype

  Swype - oficjalna, w pelni dzialajaca wersja niezwkle popularnej aplikacji sluzacej do szybkiego pisania na klawiaturze dotykowej Twojego smartfonu.

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: App Lock 1.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ