Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Apk Installer - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Potente Mobile Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2014
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 125

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Apk Installer - Mobile

Niektóre smartfony oraz tablety z systemem Android nie pozwalają na instalowanie gier i aplikacji bezpośrednio na karcie pamięci SD. Jeżeli więc znajdziemy coś, co zajmuje zbyt dużo miejsca, by mogło być zainstalowane w pamięci wewnętrznej to nic straconego! Tutaj z pomocą przychodzi bowiem niewielka apka o nazwie APK Installer. Dzięki niej w prosty i przede wszystkim szybki sposób będziemy mieli możliwość instalowania oprogramowania na karcie pamięci microSD. Ponadto APK Installer umożliwi szybkie kasowanie zainstalowanych aplikacji, gier, różnego rodzaju plików oraz całych folderów (zarówno tych zapisanych w pamięci wewnętrznej, jak również na karcie SD).

Nie zabrakło także funkcji pozwalającej na usuwanie e-maili, kopiowanie plików czy przeglądanie folderów (opcja eksploratora). Pomimo braku polskiego menu nikt nie powinien mieć problemu z obsługą prezentowanej aplikacji. Warto dodać, że APK Installer możemy uruchomić nawet na nieco starszych urządzeniach, gdyż program ten ma niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe przez co nie spowalnia pracy innych aplikacji.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Avast Mobile Security & Antivirus

  Avast Mobile Security & Antyvirus to jeden z najlepszych, darmowych programów antywirusowych dla systemu Android.

 • GoPro App

  Kamerki sportowe GoPro cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego - są niezwykle wytrzymałe, poręczne, a do tego mogą pochwalić się świetną jakości nagrania. Ich producent postanowił także stworzyć specjalną aplikację mobilną GoPro App, które rozszerzy funkcjonalność kamery i ułatwi jej obsługę.

 • Poziomica

  Poziomica to prosta w obsłudze aplikacja, która w 100% zastąpi w domowym użytku narzędzie o tej samej nazwie. Nieodzowna jeśli chcesz prosto powiesić obraz lub wykonać proste naprawy.

 • Gsm Signal Monitor

  GSM Signal Monitor to sprytna i prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w odnalezieniu zasięgu sieci komórkowej. Przydatna w miejscach, gdzie często gubimy sygnał.

 • ROM Manager

  ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Apk Installer - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ