Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

android-vnc-viewer 0.5 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: androidVNC team + antlersoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 217

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis android-vnc-viewer 0.5 - Mobile

android_vnc_viewer1Android-vnc-viewer to niezwykle przydatna aplikacja, która pozwoli Ci kontrolować znajdujący się w domu komputer stacjonarny z niemal każdego miejsca na świecie. Dzięki temu pulpitowi wirtualnemu możemy korzystać z komputera za pomocą naszego smartfonu lub tabletu z Androidem. Wystarczy połączenie z internetem (WiFi lub 3G).

Aplikacja łączy się z większością serwerów VNC: incl TightVNC, RealVNC działających pod Windows oraz Linux oraz z Apple Remote Desktop na OS/X. Bardzo przydatne narzędzie nie tylko dla administratorów sieciowych, ale także dla tych, którzy chcą mieć stałą kontrolę nad tom, co dzieje się z ich komputerem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Hola Launcher

  Dzięki Hola Launcher w widoczny sposób przyspieszymy działanie naszego smartfona lub tabletu.

 • Air Droid

  AirDroid to intuicyjna w obsłudze aplikacja służąca do bezprzewodowego połączenia komputera z urzadzeniem pracujacym pod przewodnictwem systemu Android. Pozwala na przesyłanie plików, synchronizację danych i korzystanie z niektórych funkcji telekomunikacyjnych (np. wysyłanie wiadomości SMS)

 • SMS Recovery

  SMS Recovery to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w odzyskaniu skasowanych wiadomości SMS, kontaktów oraz wiadomości e-mail.

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.

 • Disco Flashlight

  Disco Flashlight - nietypowa wśród androidowych latarek aplikacja, która może pochwalić się kilkoma dość oryginalnymi funkcjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: android-vnc-viewer 0.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ