Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Android Sync Manager WiFi 2.2.1104.751 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Mobile Action Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Rozmiar: 835 KB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 161

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Android Sync Manager WiFi 2.2.1104.751 - Mobile

Dzięki aplikacji Android Sync Manager WiFi podłączysz smartfon do komputera bez konieczności korzystania z kabli. Oba urządzenia wykorzystują łączność za pomocą sieci WiFi i w szybki sposób synchronizują się ze sobą. Teraz w łatwy sposób możesz zarządzać multimediami zainstalowanymi w telefonie, zrobić back up, przenieść pliki z jednego urzadzenia na drugie, dodawać kontakty, wysyłać wiadomości SMS, czy aktualizować kalendarz. A wszystko to zupełnie za darmo.

Podobne Narzędzia

 • Google Drive

  Aplikacja Google Drive pomoże w prosty sposób połączyć się użytkownikowi z jego dyskiem Google w każdym miejscu na świecie.

 • Easy Installer - Install apk

  Easy Installer - Install apk to niezwykle pomocna aplikacja, która pomoże nam zainstalować oprogramowanie z rozszerzenie *.apk spoza sklepu Google Play (karta SD, pamięć telefonu).

 • Cool Reader

  Cool Reader to aplikacja, która zmienia nasz smartfon lub tablet w profesjonalny czytnik e-booków. Program jest darmowy i może pochwalić się szeregiem przydatnych opcji oraz dużą kompatybilnością.

 • Application Hider

  Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider.

 • QuickPic

  QuickPic to prosta w obsłudze, oferująca dużą ilość funkcji przeglądarka graficzna dla systemu Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Android Sync Manager WiFi 2.2.1104.751 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ