Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Air Droid - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: SAND STUDIO
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Air Droid - Mobile

AirDroid to rewelacyjny aplikacja, która umożliwi zdalną obsługę i zarządzenia naszym smartfonem z poziomu przeglądarki internetowej PC. Niezwykła łatwość obsługi oraz brak konieczności łączenia się za pośrednictwem kabli na zawsze zrewolucjonizuje system łączność smartfon-komputer. Bezproblemowe zgrywanie zdjęć, muzyki czy filmów zaoszczędzi nam wiele czasu. A możliwość wysyłania wiadomość SMS i edytowania listy kontaktów z poziomu komputera w znacznym stopniu umili życie.

Podobne Narzędzia

 • HD Camera Ultra

  Aparaty fotograficzne w smartfonach z systemem Android są coraz lepsze, mogą pochwalić się coraz większą ilością megapikseli oraz dokładniejszym autofocusem. Niemniej jednak fabryczne oprogramowanie do robienia zdjęć często ogranicza możliwości sprzętowe wbudowanych aparatów. Jest na to rozwiązanie. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację o nazwie HD Camera Ultra.

 • PrinterShare Mobile Print

  PrinterShare Mobile Print to sprytna aplikacja mobilna, która pozwoli użytkownikowi na korzystanie z drukarek poprzez smartfon lub tablet z systemem Android.

 • Gsm Signal Monitor

  GSM Signal Monitor to sprytna i prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w odnalezieniu zasięgu sieci komórkowej. Przydatna w miejscach, gdzie często gubimy sygnał.

 • Bateria HD

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • Darmowe SMSy PL - Bramka SMS

  Darmowe SMSy PL - Bramka SMS to niezwielka aplikacja, która pozwoli wysyłać uzytkownikowi SMS'y do wszystkich sieci w Polsce zupełnie za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Air Droid - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ