Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Photoshop Express - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Adobe Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 443

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Photoshop Express - Mobile

Drzemie w Tobie dusza artysty? Często zdarza Ci się retuszować zdjęcia lub dodawać im dodatkowego blasku? Już teraz możesz to robić wszędzie tam, gdzie jesteś. Pod jednym tylko warunkiem – musisz posiadać smartfon z systemem Android oraz zainstalowaną aplikacją Adobe Photoshop Express. Ta da Ci dostęp do podstawowych funkcji edycji zdjęć takich, jak crop, rotate i adjust color oraz kilku filtrów i efektów. Adobe Photoshop Express dostępny jest za darmo.

Podobne Narzędzia

 • Skype

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy.

 • Locket Lock Screen

  Locket Lock Screen to jedyna w swoim rodzaju, rewolucyjna aplikacja, która w prosty sposób pomoże w pełni spersonalizować nasz ekran blokowania.

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.

 • Speedometer PRO

  Speedometer PRO to prosta w obsłudze aplikacja, która z niezwykłą precyzją pozwoli zmierzyć prędkość pojazdu. Dodatkowo pozwala zmienić szybę naszego auta w nowoczesny wyświetlacz typu HUD.

 • Update Agent

  Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Photoshop Express - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ