Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Torque Lite (OBD2 & Car) - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Ian Hawkins
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 429

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Torque Lite (OBD2 & Car) - Mobile

W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi. Warto dodać, że aplikacja jest darmowa i przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android (smartfony oraz tablety), więc do jej obsługi nie będziemy potrzebować drogiego, specjalistycznego sprzętu. Całość współpracuje z interfejsem OBD2, w który wyposażona została zdecydowana większość współczesnych samochodów (głównie grupa Volkswagen). Po uruchomieniu aplikacji, łączy się ona z komputerem w naszym aucie za pośrednictwem specjalnego modułu Bluetooth (dostępny w sklepach elektronicznych i na aukcjach internetowych).

Narzędzie to umożliwi użytkownikowi miedzy innymi:

- wykrywanie oraz diagnozowanie kodów błędów komputera,
- możliwość kontrolowania dokładności wskazań prędkościomierza,
- korygowania wartości licznika kilometrów,
- wyświetlanie danych dotyczących systemu doładowania turbosprężarki,
- wyświetlanie danych dotyczących dokładnego przyspieszenia (0-60, 0-100, a także ćwierć mili/400m),
- kontrola spalania (średnie oraz chwilowe).
Torque Lite (OBD2 & Car) to aplikacja, która pozwoli użytkownikowi oszczędzić nawet setki złotych na badaniach i diagnozach komputerowych w profesjonalnych warsztatach samochodowych.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Total Commander

  Total Commander - jeden z najpopularniejszych na świecie manager plików teraz także w mobilnej wersji dla systemu Android.

 • SMSoid - Bramka SMS

  W dobie niewielkich, multimedialnych smartfonów problem wysyłania darmowych SMSów został rozwiązany poprzez specjalne aplikacja. Jedną z nich, wartą szczególnej uwagi jest SMSoid - Bramka SMS.

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • GPS Test

  Dzięki GPS Test uzyskamy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących poprawności działania, siły sygnału oraz lokalizacji.

 • Paint Pro

  Paint Pro to proste w obsłudze, darmowe narzędzie dla urządzeń z systemem Android, które umożliwi nam tworzenie grafik i edycję zdjęć. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Torque Lite (OBD2 & Car) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ