Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Telewizja Tu i Tam - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Orange Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 12.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 52

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Telewizja Tu i Tam - Mobile

Telewizja Tu i Tam to aplikacja mobilna opracowana przez Orange Polska dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android posiadających abonament w sieci Orange. Dzięki niej mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu. Po pobraniu aplikacji wystarczy założyć konto i zalogować się. Od tej chwili mamy bezpłatny dostęp do ponad 40 różnych kanałów telewizyjnych w wysokiej jakości.

Telewizja Tu i Tam to możliwość oglądania ulubionych programów, filmów i seriali bez konieczności zostawania w domu przed ekranem telewizora. Całość doskonale sprawdza się na wyjazdach wakacyjnych, podczas wycieczek czy w czasie dojazdu do szkoły lub pracy. Z Telewizja Tu i Tam już nigdy nie ominiesz swojego ulubionego programu! Dodatkowo intuicyjne menu w języku polskim nie powinno przysporzyć problemów w obsłudze nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Do poprawnego działania aplikacja wymaga stałego połączenia z siecią internet. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Disco Flashlight

  Disco Flashlight - nietypowa wśród androidowych latarek aplikacja, która może pochwalić się kilkoma dość oryginalnymi funkcjami.

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • Contacts+

  Contacts+ to sprytna aplikacja, która pomoże uporządkować w jednym miejscu nasze kontakty z książki telefonicznej i wielu serwisów społecznościowych. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl

 • Application Hider

  Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider.

 • Call Blocker Free - Blacklist

  Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Telewizja Tu i Tam - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ