Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sunrise Calendar - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2015
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 26

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sunrise Calendar - Mobile

Sunrise Calender to aplikacja mobilna od Microsoftu stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android. Nazwa apki może sugerować, że dzięki niej dowiemy się po prostu, o której godzinie danego dnia wzejdzie słońce. Nic bardziej mylnego. Sunrise Calendar to świetne narzędzie, które pozwoli nam dokładnie zaplanować cały tydzień lub miesiąc. Dzięki prezentowanej aplikacji ustawimy godziny dla planowanych spotkań, wyjazdów czy rzeczy do zrobienia.

Całość w prosty sposób możemy zsynchronizować z takimi apkami, jak Facebook, Evernote, Foursquare, TripIt, Todoist, Trello oraz wieloma innymi. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do kontaktów, najważniejszych wydarzeń czy planowanych wypraw, w których moglibyśmy wziąć udział. Całość jest do tego niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu. Sunrise Calendar pozwala ponadto na dodawanie dłuższych notatek do każdego zaplanowanego wydarzenia. Z tą aplikacją zawsze będziemy na czasie i nic nam nie umknie!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.

 • Easy Unrar, Unzip & Zip

  Easy Unrar, Unzip & Zip to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala użytkownikom urządzeń z systemem Android na rozpakowywanie i pakowanie plików RAR i ZIP.

 • 7Zipper

  7Zipper to połączenie programu do kompresji i rozpakowywania plików oraz zaawansowanego menadżera. Obsługa wielu formatów, wbudowana funkcja edycji zdjęć, możliwość zarządzania systemem plików to tylko niektóre z licznych funkcji tego darmowego programu.

 • Call Blocker Free - Blacklist

  Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami.

 • GoPro App

  Kamerki sportowe GoPro cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego - są niezwykle wytrzymałe, poręczne, a do tego mogą pochwalić się świetną jakości nagrania. Ich producent postanowił także stworzyć specjalną aplikację mobilną GoPro App, które rozszerzy funkcjonalność kamery i ułatwi jej obsługę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sunrise Calendar - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ