Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Skype
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.04.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype - Mobile

Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy. Począwszy od komputerów klasy PC i Mac, poprzez tablety z Androidem i iOS, a skończywszy na smartfonach i telewizorach. Androidowa wersja Skype jest w pełni funkcjonalna i praktycznie niczym nie ustępuje wersji komputerowej. Mamy tutaj więc do czynienia z możliwością prowadzenia zarówno czatu tekstowego, jak i rozmów głosowych oraz wideokonferencji.

Za dodatkową opłatą ze Skype zadzwonimy na numery komórkowe i stacjonarna na całym świecie. Program ten posiada intuicyjne menu w języku polskim, co znacznie ułatwi jego obsługę. Całość dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia, przez co może być instalowana nawet na nieco starszych modelach smartfonów czy tabletów. Skype działa zarówno za pośrednictwem sieci WiFi, jak również poprzez oferowane przez operatorów sieci komórkowych połączenia 3G i 4G.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Narzędzia

 • ROM Manager

  ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem.

 • GoPro App

  Kamerki sportowe GoPro cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego - są niezwykle wytrzymałe, poręczne, a do tego mogą pochwalić się świetną jakości nagrania. Ich producent postanowił także stworzyć specjalną aplikację mobilną GoPro App, które rozszerzy funkcjonalność kamery i ułatwi jej obsługę.

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • PrinterShare Mobile Print

  PrinterShare Mobile Print to sprytna aplikacja mobilna, która pozwoli użytkownikowi na korzystanie z drukarek poprzez smartfon lub tablet z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ