Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pilot do telewizora - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: TV Control Mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 5.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 126

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pilot do telewizora - Mobile

Pilot do telewizora to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, apka ta może w zupełności zastąpić nawet kilka pilotów, które posiadamy w domu do obsługi różnych urządzeń multimedialnych. Koniec z codziennym szukaniem pilota do telewizora, dekodera, odtwarzacza DVD/Blue ray czy zestawu audio. Aby wszystkie urządzenia działały poprawnie, musimy upewnić się, że znajdują się one w tej samej sieci WiFi. Następnie z listy, która dostępna jest w menu aplikacji wybieramy model naszego telewizora bądź innego urządzenia, którym chcemy sterować i gotowe.

Dodać możemy nawet kilka urządzeń. Pilot do telewizora współpracuje z urządzeniami takich marek, jak Samsung, LG, Sony, JVC, Panasonic, Philips, Toshiba, Vizio, Emerson oraz z większością dekoderów telewizji cyfrowych i kablówek. Wygodny panel kontrolny aplikacji pozwala szybko znaleźć pożądaną przez nas opcję. Całość, pomimo braku polskiego menu nie powinna nikomu sprawić problemów z obsługą.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Avast Mobile Security & Antivirus

  Avast Mobile Security & Antyvirus to jeden z najlepszych, darmowych programów antywirusowych dla systemu Android.

 • Swype

  Swype - oficjalna, w pelni dzialajaca wersja niezwkle popularnej aplikacji sluzacej do szybkiego pisania na klawiaturze dotykowej Twojego smartfonu.

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.

 • File Explorer

  File Explorer to prosty w obsłudze ale niezwykle pomocy eksplorator plików dla systemu Android. Pozwoli na szybkie wyszukiwanie, kopiowanie, przenoszenie i kasowanie wybranych plików czy katalogów. Ponadto posiada kilka dodatkowych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pilot do telewizora - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ