Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mute. - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: MNO Company
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2015
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 29

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mute. - Mobile

Zapewne nie raz zdarzyło Wam się zapomnieć o wyciszeniu dźwięków w swoim smartfonie w miejscu, gdzie jest to wymagane. Czasem aby to zrobić trzeba użyć skomplikowanej kombinacji klawiszy lub przez dłuższą chwilę wertować karty ustawień w menu urządzenia. Już teraz możecie o tym zapomnieć. To za sprawą niezwykle prostej i jednocześnie przydatnej aplikacji mobilnej o nazwie Mute. Ta dostępna jest całkowicie za darmo. Co więcej, nie zajmuje wiele miejsca w pamięci przez co z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach.

Po zainstalowaniu na pulpicie pojawia się specyficzna ikona z grafiką gwizdka. Po kliknięciu w nią nasz smartfon w ułamku sekundy przechodzi w tryb "wyciszenie". Wyłączone zostają wszelkiego rodzaju dzwonki i powiadomienia dźwiękowe. Należy jednak pamiętać, że program nie wycisza wcześniej ustawionych alarmów/budzików. Dzięki aplikacji Mute. wyciszanie telefonu będzie banalnie proste! Całość dostępna jest w kilku wersjach językowych, w tym także w języku polskim. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Telewizja Tu i Tam

  Dzięki aplikacji Telewizja Tu i Tam mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu.

 • App2SD

  App2SD to niezwykle prosta w obsłudze, darmowa aplikacja, która umożliwia przenoszenie aplikacji z pamięci telefonu na kartę SD.

 • Google Drive

  Aplikacja Google Drive pomoże w prosty sposób połączyć się użytkownikowi z jego dyskiem Google w każdym miejscu na świecie.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • Bateria HD

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mute. - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ