Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kto dzwoni? Czyj to numer? PL - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: kapron-ap
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Data modyfikacji: 24.03.2015
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 33

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kto dzwoni? Czyj to numer? PL - Mobile

Kto dzwoni? Czyj to numer? PL to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android, która pomoże nam w ustaleniu danych naszego rozmówcy. Ponadto program potrafi wykryć numery specjalne, za połączenie z którymi jesteśmy zmuszeni dodatkowo płacić. Działanie narzędzia sprowadza się do przeszukiwania zasobów sieci Internet w poszukiwaniu informacji na temat numeru naszego rozmówcy. Jeśli takie informacje były już gdzieś publikowane, natychmiast zostają wyświetlone na ekranie naszego smartfona. Kto dzwoni? to aplikacja, która zadba o naszą prywatność i pomoże w ustaleniu danych niechcianych rozmówców.

Dodatkowo możemy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki numerów - wystarczy wpisać numer telefonu, który nas interesuje i po chwili zostaną wyświetlone wszystkie dostępne na jego temat informacje. Do pozostałych funkcji należą między innymi: możliwość sprawdzania historii połączeń z danym numerem, wykrywanie typu numeru podczas połączenia (komórkowy, stacjonarny, bezpłatny, premium, numer zagraniczny). Prezentowana aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet tym nieco mniej doświadczonym użytkownikom.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0.3 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Bateria HD

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • Disco Flashlight

  Disco Flashlight - nietypowa wśród androidowych latarek aplikacja, która może pochwalić się kilkoma dość oryginalnymi funkcjami.

 • SMSoid - Bramka SMS

  W dobie niewielkich, multimedialnych smartfonów problem wysyłania darmowych SMSów został rozwiązany poprzez specjalne aplikacja. Jedną z nich, wartą szczególnej uwagi jest SMSoid - Bramka SMS.

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kto dzwoni? Czyj to numer? PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ