Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hola Launcher - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Hola Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.02.2015
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 49

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Hola Launcher - Mobile

Hola Launcher to jeden z najlepszych na rynku, darmowych programów typu "launcher" przeznaczonych na urządzenia mobilne z systemem Android. Według danych producenta, jest on o ponad 40% szybszy od systemowej aplikacji i o ponad 20% szybszy od produktów konkurencji. Do tego plik instalacyjny zajmuje zaledwie około 1 MB, a zużycie zasobów systemowych ograniczone jest w stosunku do konkurencji o około 50%. 

Dzięki Hola Launcher w widoczny sposób przyspieszymy działanie naszego smartfona lub tabletu. Całość pozwala na błyskawiczne uruchamianie i zamykanie wybranych przez użytkownika aplikacji, czyszczenie pamięci RAM oraz ustalanie priorytetów podczas uruchamiania danego procesu. Ponadto do naszej dyspozycji oddane zostało niezwykle proste w użyciu menu podręczne, z którego możemy sterować wszystkimi funkcjami prezentowanego narzędzia. Co więcej, dostajemy także dostęp do szeregu statystyk, które pomogą nam w zoptymalizowaniu pracy urządzenia. Hola Launcher to aplikacja godna polecenia przede wszystkim tym użytkownikom, którzy coraz częściej skarżą się na spowolnione działanie systemu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Clean Master

  Clean Master to aplikacja typu all in one. Dzieki niej w szybki sposób pozbędziesz się niechcianych komponentów ze smartfona z Androidem oraz łatwo zorganizujesz wszystkie zapisane pliki.

 • DVB-T Finder

  DVB-T Finder to przydatna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi namierzyć sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, znaleźć najbliższy nadajnik i pomóc w odpowiednim ustawieniu anteny.

 • Apk Installer

  Niektóre smartfony oraz tablety z systemem Android nie pozwalają na instalowanie gier i aplikacji bezpośrednio na karcie pamięci SD. Tutaj z pomocą przychodzi niewielka apka o nazwie APK Installer.

 • AppLock Theme 7

  AppLock Theme 7 to nowa odsłona popularnej, mobilnej aplikacji zabezpieczającej, która stworzona została specjalnie z myślą o smartfonach oraz tabletach z systemem Android.

 • Mój Orange

  Mój Orange to oficjalna aplikacja do obsługi konta w sieci Orange przeznaczona zarówno dla klientów korzystających z abonamentu, mix'u, jak i kart pre paid.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hola Launcher - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ