Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disco Flashlight - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: OSP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2015
Rozmiar: 7.6 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Disco Flashlight - Mobile

W sieci znaleźć możemy całe mnóstwo aplikacji, które zmieniają nasz smartfon w latarkę. Tym razem mamy dla Was coś wyjątkowego. Disco Flashlight - nietypowa wśród androidowych latarek aplikacja, która może pochwalić się kilkoma dość oryginalnymi funkcjami.

Poza standardową latarką (dioda LED w tylnej części obudowy naszego urządzenia, bądź rozświetlony ekran) znajdziemy tutaj między innymi takie opcje, jak:

- możliwość uruchomienia stroboskopu (regulowana częstotliwość mrugania diody LED),
- dodatkowy widżet, który umieszczony na pulpicie pozwoli błyskawicznie uruchomić aplikację,
- możliwość zmiany skórek aplikacji tak, by dostosować ją do indywidualnych upodobań,
- możliwość wysyłania wiadomości alfabetem Morsa (wpisujemy tekst, który automatycznie przekształcany jest w alfabet Morsa),
- możliwość ustalania koloru ekranu w czasie świecenia,
- funkcja Sleep Timer pozwalająca włączać i wyłączać latarkę o ustalonej wcześniej porze.
Całość dodatkowo może pochwalić się niezwykle prostym w użyciu i funkcjonalnym menu, które nie powinno sprawić problemu nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • InstaFishEye dla Instagram

  InstaFishEye to dodatek do aplikacji Instagram, który umożliwia robienie zdjęć szerokokątnych z efektem rybiego oka za pomocą programu Instagram. Teraz za darmo na Pobierz.pl.

 • Poziomica

  Poziomica to prosta w obsłudze aplikacja, która w 100% zastąpi w domowym użytku narzędzie o tej samej nazwie. Nieodzowna jeśli chcesz prosto powiesić obraz lub wykonać proste naprawy.

 • ROM Manager

  ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem.

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Disco Flashlight - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ