Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast Battery Saver - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2015
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 21

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avast Battery Saver - Mobile

Obecnie baterie w nowoczesnych smartfonach i tabletach z systemem Android wytrzymują, w zależności od intensywności użytkowania, od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Wynik ten niestety nie jest zadowalający dla większości użytkowników. Niemniej jednak jest sposób na to, aby wydłużyć żywotność akumulatorów. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację Avast Battery Saver. Pozwoli ona na zaoszczędzenie od kilku do kilkunastu procent energii w czasie użytkowania urządzenia.

Program posiada wbudowane specjalne "inteligentne" profile, które sterują procesami w naszym smartfonie. Wyłączają te, które nie są aktualnie potrzebne. Co więcej, Avast Battery Saver potrafi dezaktywować Wi-Fi, kiedy to przez jakiś czas jest nieaktywne oraz uruchamia "Emergency Mode" w sytuacji, kiedy poziom energii spadnie do krytycznego minimum. Wspomniany tryb pozostawia włączone tylko te procesy i aplikacje, które są niezbędne do funkcjonowania naszego urządzenia. Po ponownym jego naładowaniu "Emergency Mode automatycznie się wyłącza. Avast Battery Saver to świetny wybór dla tych, którzy intensywnie wykorzystują smartfony lub tablety.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • AutoRadar

  AutoRadar to niezwykle sprytna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna, która przypadnie do gustu przede wszystkim kierowcom. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy.

 • Air Droid

  AirDroid to intuicyjna w obsłudze aplikacja służąca do bezprzewodowego połączenia komputera z urzadzeniem pracujacym pod przewodnictwem systemu Android. Pozwala na przesyłanie plików, synchronizację danych i korzystanie z niektórych funkcji telekomunikacyjnych (np. wysyłanie wiadomości SMS)

 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Darmowe SMSy PL - Bramka SMS

  Darmowe SMSy PL - Bramka SMS to niezwielka aplikacja, która pozwoli wysyłać uzytkownikowi SMS'y do wszystkich sieci w Polsce zupełnie za darmo!

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast Battery Saver - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ