Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoRadar - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Aqurat sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2014
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoRadar - Mobile

AutoRadar to niezwykle sprytna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna, która przypadnie do gustu przede wszystkim kierowcom. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy unikając mandatów za przekroczenie dozwolonej prędkości. AutoRadar ostrzega nas bowiem przed możliwością pojawienia się radarów stacjonarnych lub tzw "suszarek" na naszej drodze. Całość została stworzona na podstawie bardzo dokładnej nawigacji GPS o nazwie AutoMapa.

Poniżej znajdziecie podstawowe funkcjonalności aplikacji:

- informacja na temat rozmieszczenia radarów stacjonarnych oraz przenośnych,
- aktualne informacje dotyczące ruchu drogowego (korki, wypadki, itd),
- oznaczenie miejsc z odcinkową kontrolą prędkości,
- spis dróg, na których często pojawiają się nieoznakowane patrole lotne.
Baza danych programu jest cały czas aktualizowana, przez co zawsze jesteśmy na bieżąco. Warto dodać, że AutoRadar może pochwalić się prostym w obsłudze, polskim menu. Nawigacja nie powinna więc sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • QuickPic

  QuickPic to prosta w obsłudze, oferująca dużą ilość funkcji przeglądarka graficzna dla systemu Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • Speedometer PRO

  Speedometer PRO to prosta w obsłudze aplikacja, która z niezwykłą precyzją pozwoli zmierzyć prędkość pojazdu. Dodatkowo pozwala zmienić szybę naszego auta w nowoczesny wyświetlacz typu HUD.

 • Smart Measure

  Smart Measure to jednak z aplikacji wchodzących w skład pakietu Smart Tools. Dzięki niej bez problemu zmierzymy odległości między obiektami, obliczymy powierzchnię mieszkania lub szerokość danego pomieszczenia.

 • Disco Flashlight

  Disco Flashlight - nietypowa wśród androidowych latarek aplikacja, która może pochwalić się kilkoma dość oryginalnymi funkcjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoRadar - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ