Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

7Zipper 1.9 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Polar Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 129

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 7Zipper 1.9 - Mobile

7zipper17Zipper to niezwykle rozbudowana aplikacja mobilna dla systemu Android. Pozwala ona nie tylko na pakowanie i rozpakowywanie odpowiednich plików ale pełni też rolę total commandera. Dzięki niej możemy zarządzać systemem plików i folderów w naszym smartfonie lub tablecie.

Program oferuje między innymi takie funkcje, jak:
- kopiowanie,
- przenoszenie,
- zmiana nazwy,
- tworzenie backupów,
- wklejanie,
- otwieranie plików,
- pakowanie/rozpakowywanie (pliki zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7zip, lzh),

Ponadto producent zaimplementował funkcję task killer'a, przeglądarki dokumentów tekstowych oraz plików typu swf. Nie zabrakło także opcji umożliwiającej sprawdzenie wszystkich informacji dotyczących zainstalowanego systemu operacyjnego. Ponadto 7Zipper to prosty w obsłudze klient FTP oraz HTTP. Kombajn ten pozwala również na prostą edycję grafiki.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Total Commander

  Total Commander - jeden z najpopularniejszych na świecie manager plików teraz także w mobilnej wersji dla systemu Android.

 • Mój Orange

  Mój Orange to oficjalna aplikacja do obsługi konta w sieci Orange przeznaczona zarówno dla klientów korzystających z abonamentu, mix'u, jak i kart pre paid.

 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Bateria HD

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • Telewizja Tu i Tam

  Dzięki aplikacji Telewizja Tu i Tam mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 7Zipper 1.9 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ