Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordPress - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Automattic, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.09.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 54

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WordPress - Mobile

WordPress to jedna z najpopularniejszych na świecie, darmowych platform CMS. Na jej podstawie budowane są informacyjne strony internetowe oraz blogi. Swoją popularność platforma ta zdobyła przede wszystkim ze względu na prostotę obsługi, łatwą instalację oraz całe mnóstwo dodatkowych pluginów. Już teraz możesz zarządzać własną stroną lub blogiem stworzonym na podstawie platformy WordPress za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu.

Dodawanie treści jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy zainstalować darmową aplikację WordPress na urządzeniu z systemem Android, by móc publikować, edytować lub kasować treści, dodawać zdjęcia lub materiały wideo. Całość doskonale sprawdza się podczas różnego rodzaju targów, konferencji czy wywiadów, kiedy najważniejszy jest czas w jakim opublikujemy daną informację. Aplikacja WordPress dla systemu android wspiera zarówno strony internetowe oparte o WordPress.com, jak również samodzielnie hostowane serwisy oparte na WordPressie w wersji 3.6 lub wyższej.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Multimedia

 • Instagram

  Instagram - najpopularniejsza na świecie aplikacja do wykonywania artystycznych fotografii w zaledwie kilka sekund. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • Poweramp Music Player

  Poweramp to nowoczesny i niezwykle prosty w użyciu odtwarzacz muzyczny stworzony z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android.

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • Time Lapse

  Efekt time lapse polega na odtwarzaniu filmu w przyspieszonym tempie. Kadr jest ustawiony nieruchomo, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordPress - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ