Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winamp 1.4 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Nullsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 11.09.2014
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winamp 1.4 - Mobile

Winamp to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych współpracujących z komputerami PC. Swoją popularność zyskał przede wszystkim ze względu na prostotę użytkowania, ilość dostępnych funkcji oraz niewielki rozmiar. Od jakiegoś czasu możecie go pobrać także na smartfony z systemem Android. Całość została stworzona specjalnie z myślą o niewielkich ekranach dotykowych. Menu jest niezwykle proste w obsłudze. Warto dodać, że dzięki zaimplementowanym kodekom odtwarzany dźwięk jest bardzo dobrej jakości. Co więcej, mobilny Winamp pozwala nam na korekcję dźwięku poprzez różnego rodzaju predefiniowane ustawienia oraz opcję ustawień własnych. Podobnie, jak w wersji na PC, mamy tutaj do czynienia z możliwością tworzenia playlist oraz biblioteki multimedialnej (pełna synchronizacja z komputerem PC lub Mac poprzez USB).

 Warto dodać, że Winamp na Androida nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu, może więc być instalowany nawet na nieco starszych urządzeniach bez obaw i ich działanie. 

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej. 

Podobne Multimedia

 • ESKA - Radio Internetowe

  Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.

 • OPEN.FM

  OPEN.FM to w pełni darmowa aplikacja, która umożliwi Ci słuchania ulubionej stacji radiowej praktycznie wszędzie. Teraz za darmo na Pobierz.pl

 • Stream TV

  Stream TV to ponad 1000 darmowych kanałów telewizyjnych w Twoim smartfonie. Brak konieczności instalowania dodatkowych urządzeń. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!

 • MX Player

  MX Player to doskonała alternatywa dla innych, popularnych odtwarzaczy multimediów dla systemu Android. Sporo mozliwości i prosty interfejs to jego główne zalety!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winamp 1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ