Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stream TV - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Olster group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2013
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 235

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stream TV - Mobile

Stream TV, czyli telewizja w Twoim smartfonie zupełnie za darmo! Stream Tv pozwala na oglądanie ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych poprzez streaming internetowy wprost na Twoim urządzeniu z zainstalowanym systemem operacyjnym Android.

Program obsługuje stacje telewizyjne w następujących krajach: Albania, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Gruzja, Szwajcaria, Tajlandia, Grecja, Niemcy, Węgry, Islandia, Włochy, Holandia, Norwegia, POLSKA, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania, Ukraina, USA oraz Wietnam.

Główne cechy Stream TV to:
- brak konieczności używania dodatkowych urządzeń,
- telewizja w tablecie, smartfonie i innym urządzeniu z Androidem,
- prostota obsługi i intuicyjny interfejs,
- łącznie dostępnych ponad 1000 kanałów.

Co najważniejsze, program dostępny jest całkowicie za darmo. Stream TV pozwala dodatkowo na tworzenie listy ulubionych stacji, komentowanie i dawanie ocen w postaci gwiazdek. Aplikacja może łączyć się z internetem zarówno poprzez sieć WiFi, jak i sieci komórkowe 3G i 4G. Teraz także na Pobierz.pl!

Podobne Multimedia

 • RealPlayer

  RealPlayer to świetny odtwarzacz multimediów, który słynie ze swojej popularności wśród użytkowników PC. Teraz możesz zupełnie za darmo pobrać jego androidową wersję!

 • WordPress

  Już teraz możesz zarządzać własną stroną lub blogiem stworzonym na podstawie platformy WordPress za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu.

 • Time Lapse

  Efekt time lapse polega na odtwarzaniu filmu w przyspieszonym tempie. Kadr jest ustawiony nieruchomo, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo.

 • Flash Player

  Nowy Flash Player 10.3 zaprojektowany dla platformy Android jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w przeglądarce wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • FLV Video Player

  FLV Video Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych typu FLV dla urzadzeń mobilnych z systemem Android. Teraz za darmo na pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stream TV - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ