Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ringdroid - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Ringdroid Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2011
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 430

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ringdroid - Mobile

Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.

Aplikacja Ringdroid została wprowadzona na rynek w roku 2008 i wtedy też pobrało ją w sumie około 1 miliona użytkowników na całym świecie. Jest niezwykle prosta w obsłudze, tak więc nawet amator spokojnie poradzi sobie ze stworzeniem ciekawego dzwonka.

Ringdroid jest na licencji bezpłatnej. 

Podobne Multimedia

 • WordPress

  Już teraz możesz zarządzać własną stroną lub blogiem stworzonym na podstawie platformy WordPress za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu.

 • MoboPlayer

  MoboPlayer od Mobo Team to prosty i użyteczny odtwarzacz filmów z napisami, który umożliwia także bezpośredni streaming wideo za pośrednictwem protokołów HTTP i RSTP.

 • Elektryczny Ekran

  Elektryczny Ekran to niewielka aplikacja, która zmieni Twój tablet lub smartfon w urządzenie, które kryje w środku pioruny! Aktywna tapeta aplikacji reaguje na dotyk, wywołując wirtualne wyładowania elektryczne.

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • Stream TV

  Stream TV to ponad 1000 darmowych kanałów telewizyjnych w Twoim smartfonie. Brak konieczności instalowania dodatkowych urządzeń. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ringdroid - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ