Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RealPlayer - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: RealNetworks, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RealPlayer - Mobile

RealPlayer to znany przede wszystkim z komputerów PC program służący do odtwarzania plików multimedialnych. Już teraz możesz mieć go zawsze przy sobie dzięki aplikacji dla systemu Google Android.

Poza popularnymi formatami wideo, aplikacja obsługuje również odtwarzanie muzyki i daje nam możliwość przeglądania zdjęć. Jego niezwykle prosty i intuicyjny interfejs nie sprawi problemu z obsługą nawet najbardziej opornym użytkownikom. I co ważne, jest całkowicie darmowy!

Podobne Multimedia

 • PolskaStacja Internet Radio

  PolskaStacja Internet Radio to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android, która daje bezpośredni dostęp do ponad 80 stacji radiowych.

 • Poweramp Music Player

  Poweramp to nowoczesny i niezwykle prosty w użyciu odtwarzacz muzyczny stworzony z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android.

 • ESKA - Radio Internetowe

  Dla tych, którzy często słuchają radia ESKA mamy coś specjalnego - aplikację mobilną ESKA - Radio Internetowe, która stworzona została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • Ringdroid

  Stwórz dzwonek na telefon używając do tego utworów z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej na karcie pamięci lub po prostu nagraj materiał na dzwonek poprzez dyktafon.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RealPlayer - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ